Silniční dělník/dělnice - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl, Prostějov

Stavebnictví / Silniční dělník/dělnice - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl

Společnost Road service 2018 s.r.o.

Místo pracoviště Kojetínská 4725, Prostějov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Silniční dělník/dělnice - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl (Kojetínská 4725, Prostějov)

Nástup ihned. První kontakt telefonicky, Kyllarová Nikola Bc., tel.: 777 332 656 (volat Po-Pá 8:00-16:30), e-mail:
Náplň práce: montáž a demontáž silničních svodidel.
Požadujeme: výhodou řidičský průkaz sk. B, C, či jiné osvědčení.
Nabízíme: osobní benefit na míru, stravné, příspěvek na dopravu, 13. plat, možnost dalšího profesního vzdělání. Zázemí stabilní a stále rozvíjející se společnosti

Informace o společnosti Road service 2018 s.r.o.

Road service 2018 s.r.o.
Kojetínská 4725
Prostějov
79601
IČO: 6951236
aktualizováno před asi měsícem