Silomistr/ová- obsluha moderního skladu obilovin - obsluha zdvihacích a skladovacích zařízení, Dynín

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Silomistr/ová- obsluha moderního skladu obilovin - obsluha zdvihacích a skladovacích zařízení

Společnost Zemědělské služby Dynín, a.s.

Místo pracoviště Dynín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Silomistr/ová- obsluha moderního skladu obilovin - obsluha zdvihacích a skladovacích zařízení (Dynín)

Náplň práce: obsluha moderního skladu obilovin v Dyníně (obilního sila).
Nabízíme: příjemné pracovní podmínky (kancelář, ovládání přes PC), dobrý kolektiv, zajímavá práce, motivační mzdové podmínky.
Požadujeme: znalost práce na PC, komunikativnost, ochotu naučit se nové, zajímavé pracovní postupy, spolehlivost.
Zam. výhody: podnikové stravování, příspěvky ze sociálního fondu.
Nástup: ihned.
Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: e-mailem, telefonicky v době 7.00 - 15.00 hod.

Informace o společnosti Zemědělské služby Dynín, a.s.

Zemědělské služby Dynín, a.s.

Dynín

IČO: 60070820
aktualizováno před více než 2 roky