Skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Roudnice nad Labem

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost MEVA-TEC s.r.o.

Místo pracoviště Chelčického 1228, Roudnice nad Labem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Chelčického 1228, Roudnice nad Labem)

Náplň práce:
" příjem a expedice zboží, jeho kontrola
" vychystávání celovozových a balíkových zásilek
" kompletace zboží
" provádění inventur
" práce s VZV
" nakládka a vykládka kamionů
Požadujeme:
" minimálně SOU
" znalost práce PC výhodou
" průkaz VZV, retrak výhodou
" pečlivost, přesnost a zodpovědnost
Nabízíme:
" plný úvazek s nárokem na 25 dnů dovolené
" bonusy s ohledem na množství odvedené práce
" stravování v místě pracoviště
" stravenky
" příspěvek na životní pojištění
" bonus za plný pracovní fond
" příspěvek na údržbu pracovního oděvu
Po zapracování úprava PP na dobu neurčitou.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 7.00 do 15.00 hod., osobně.

Informace o společnosti MEVA-TEC s.r.o.

MEVA-TEC s.r.o.
Chelčického 1228
Roudnice nad Labem
41301
IČO: 62742051
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Chelčického 1228 1228

Další pracovní nabídky v okrese Litoměřice v oboru Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava