Skladníci - picker - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Zlín

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladníci - picker - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Madal Bal a.s.

Místo pracoviště U Tescomy 244, Zlín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci - picker - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (U Tescomy 244, Zlín)

Nástup možný IHNED

Pracovní náplň
Vychystávání, kompletování a balení zakázek. Pokud se rádi učíte novým věcem u nás máte další možnost růstu: chystání VIP paletových zakázek, řidič VZV (retrak, VNA vozík), kontrola přijmu.
Kolega, který s tebou bude první týdny, tě naučí to, co budeš pro svoji práci potřebovat.
Protože Madal Bal si své řídicí pracovníky vždy vychovává ze svých nejschopnějších zaměstnanců, budeš mít i nadále možnost profesního růstu.
Tato středně těžká práce je vhodnější spíše pro muže, ale zvládne ji každý. Pracujeme v jednosměrném provozu. Nástup je možný ihned.

13. mzda vyplácená v prosinci (v případě dobrých ekonomických výsledků) Další možnost profesního růstu v rozmezí 31.000 - 34.000,- Kč možný postup na pozici Skladník, Koordinátor exportních zakázek
(vyhodnocujeme po půl roku práce)

Co nabízíme?
Benefity:
o stabilní zázemí moderní společnosti a dlouhodobá spolupráce je samozřejmostí
o ranní směna
o placené přestávky navíc (celkem 25 minut denně)
o příjemné a čisté pracovní prostředí
o přátelský kolektiv se silným týmovým duchem
o kolektivní odměny za dobrý měsíční výkon
o příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
o možnost využití dotované jídelny (vegetariánská strava) nebo stravovacího paušálu
o 30% sleva na nákup našeho zboží v podnikových prodejnách
o příspěvek na sport, zdraví a kulturu (benefitní poukázky) 1.000,- Kč až 9.000,- Kč podle délky pracovního poměru
o zdarma dobře vybavená posilovna
o parkovací místo pro auto, motorku, a uzamykatelná kolárna pro kolo
o dobrá dostupnost: cyklostezka i MHD, které vede přímo k firmě

Co požadujeme?
- Týmová spolupráce (slušné vystupování)
- Dobrý zdravotní stav
- Ochotu učit se
- Řidičák VZV a znalost práce na PC výhodou (excel, word)

Informace o společnosti Madal Bal a.s.

Madal Bal a.s.
U Tescomy 244
Zlín
76001
IČO: 49433717
aktualizováno před více než rokem