Skladníci, řidiči - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Praha

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladníci, řidiči - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost K a S, s.r.o.

Místo pracoviště Rabakovská 1624, Praha
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 - 35 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci, řidiči - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Rabakovská 1624, Praha)

Kontakt e-mailem. Životopisy prosím zasílejte na e-mail: do subjektu zprávy prosím uveďte text: Skladník.

Náplň práce: příjem, výdej, vychystávání a rozvoz zboží, manipulace, skladová administrativa. Požadujeme: Vzdělání SO nebo SŠ technického směru, pečlivost, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav, ŘP sk. B.
Nabízíme: perspektivní práci ve stabilní společnosti a v přátelském kolektivu, motivační odměňování, další výhody dle výsledků.

Informace o společnosti K a S, s.r.o.

K a S, s.r.o.
Rabakovská 1624
Praha
10200
IČO: 49815334
aktualizováno před více než 2 roky