Skladník/ce, prodejce/kyně náhradních dílů - úředníci ve skladech, Kožichovice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Skladník/ce, prodejce/kyně náhradních dílů - úředníci ve skladech

Společnost ŠUDOMA s.r.o.

Místo pracoviště Žďárského 197, Kožichovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 22 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ce, prodejce/kyně náhradních dílů - úředníci ve skladech (Žďárského 197, Kožichovice)

Náplň práce:
- objednávání ND u distributora
- administrativa spojená s objednávkami
- příjem ND od distributora
- pořizování příjemek a výdejek v systému
- vychystávání a výdej ND ze skladu
- prodej ND zákazníkům
- sledování a vyhodnocování obratu ND
- péče o sklad
- odpovědnost za sklad
Požadujeme:
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- praxe ve skladu autodílů výhodou
- znalost skladového hospodářství výhodou
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- zázemí silné, prosperující společnosti
- pracovní doba PO - PÁ 7:00 - 15:30 hodin

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti ŠUDOMA s.r.o.

ŠUDOMA s.r.o.
Žďárského 197
Kožichovice
67401
IČO: 25304241
www.sudoma.cz
aktualizováno před 8 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Třebíč v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa

Všechny pracovní inzeráty v okrese Třebíč v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa