Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Tojice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost OBRETA spol. s r.o.

Místo pracoviště Tojice 14, Tojice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Tojice 14, Tojice)

Požadujeme:
- komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
- aktivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
- řidičský průkaz skupiny B
- řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík - praxe v oboru
Náplň práce:
- příprava zboží k expedici dle protokolu
- řádné uskladnění materiálu pomocí VZV
- příjem a kontrola zboží
- naskladňování a vyskladňování materiálu
Nabízíme:
- zaměstnání v soukromé zavedené společnosti s tradicí od roku 1992
- zajímavou práci pro jednu z největších velkoobchodních společností v oboru
- vstřícný a ochotný kolektiv spolupracovníků
- stabilní zázemí a seriózní přístup
- úvodní profesní zaškolení v oboru
- prostor pro seberealizaci
Kontakt: tel: +420 736 156 779, e-mail: www.obreta.cz

Informace o společnosti OBRETA spol. s r.o.

OBRETA spol. s r.o.
Tojice 14
Tojice
33501
IČO: 26360331
aktualizováno před asi 3 roky