Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Brno

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost BM ČESKO s.r.o. - 001

Místo pracoviště Skandinávská 128, Brno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 570 - 58 875 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Skandinávská 128, Brno)

Upřesňující informace:
bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici skladník/ce.

Pracovní náplň: přijímání, přebírka a kontrola přijatého zboží, vydávání zboží zákazníkům apod.

Požadujeme: výuční list, oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku výhodou, zkušenost s prací ve skladu výhodou, fyzickou zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost.

Pracovní doba - směnný provoz - po-ne - 8-20 otevírací doba bauMaxu - (směny dlouhé 10-12 hodin dle rozpisu)
Mzda dle odvedené práce, prodejnosti a výsledků od 22.570 - 58.875 Kč
Nabízíme: atraktivní podmínky, garantované prémie, velmi nadstandardní mzdové ohodnocení, práci na HPP.

Nástup možný ihned, nebo dohodou.

Prosíme o zaslání životopisu na e-mail

Zaměstnanecké výhody:
Stravenkový paušál, prémie

Informace o společnosti BM ČESKO s.r.o. - 001

BM ČESKO s.r.o. - 001
Skandinávská 128
Brno
61900
IČO: 4335813
aktualizováno před 30 dny

Odpověď na pracovní pozici Skladník/ce - skladníci, obsluha manipulačních vozíků