Skladník/ce - úředníci ve skladech, Chroustovice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Skladník/ce - úředníci ve skladech

Společnost Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Místo pracoviště Chroustovice 1, Chroustovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ce - úředníci ve skladech (Chroustovice 1, Chroustovice)

Místo výkonu práce: Chroustovice
NÁPLŇ PRÁCE: vedení skladové agendy, zajišťování nákupů materiálu
POŽADAVKY: řidičské oprávnění sk. B, pečlivost, odpovědnost, komunikativnost, samostatnost, uživatelská práce na PC
Pracovní doba: po-čt 6.30-15.15 hod., pá 6.30-14.00 hod.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 25 dní dovolené, závodní stravování, příspěvek na rekreaci či rehabilitaci, po zkušební době a zapracování možnost osobního příplatku

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese-strukturovaný životopis zasílejte na email: pro osobní pohovor budete kontaktováni.

Informace o společnosti Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1
Chroustovice 1
Chroustovice
53863
IČO: 60103370
aktualizováno před téměř 2 roky