Skladník / expedient - náborový příspěvek - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Jablonné nad Orlicí

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Skladník / expedient - náborový příspěvek - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Schulte Automotive Wiring s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 206, Jablonné nad Orlicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 - 27 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník / expedient - náborový příspěvek - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Nádražní 206, Jablonné nad Orlicí)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- příjem a expedice zboží
- práce se scannery čárových kódů
- práce s PC
- práce na dvě směny (7,75 h)
POŽADUJEME:
- spolehlivost, zodpovědnost
- vzhledem k fyzické náročnosti je práce vhodná spíše pro muže
- průkaz VZV výhodou
Absolventy zaučíme.
NABÍZÍME:
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK
- práci na hlavní pracovní poměr
- zázemí zahraniční společnosti
- příspěvek na stravování
- možnost prodloužení pracovního poměru
KONTAKT: telefonicky 9 - 14, e-mailem nebo osobně na pracovišti (Nádražní 206, Jablonné nad Orlicí, pracovní dny 9 - 14)

Požadavky

  • Práce s PC

Informace o společnosti Schulte Automotive Wiring s.r.o.

Schulte Automotive Wiring s.r.o.
Nádražní 206
Jablonné nad Orlicí
56164
IČO: 28808177
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Skladník / expedient - náborový příspěvek - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nádražní 206 206