Skladník/ice-pracovník/ice skladu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Litvínovice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/ice-pracovník/ice skladu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost SINOP CB a.s.

Místo pracoviště Pod Stromovkou 205, Litvínovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ice-pracovník/ice skladu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Pod Stromovkou 205, Litvínovice)

Náplň práce: příjem a výdej zásob, manipulace se zásobami pomocí paletového nebo elektrického vozíku.
Požadujeme: fyzickou zdatnost, samostatnost, spolehlivost, bydliště v ČB nebo blízkém okolí.
Nabízíme: dovolená 5 týdnů, příspěvek na obědy, sleva na firemní výrobky, vyhrazené parkoviště pro zaměstnance, čisté pracovní prostředí.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele nebo telefonicky v době od 7:00 - 15:00.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti SINOP CB a.s.

SINOP CB a.s.
Pod Stromovkou 205
Litvínovice
37001
IČO: 26028867
aktualizováno před více než 2 roky