Skladník/-ice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Litvínov

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/-ice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost T-FLEXIBLE s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 557, Litvínov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/-ice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Nádražní 557, Litvínov)

SKLADNÍK/-ICE
NÁPLŇ PRÁCE
- příjem, skladování materiálu a výdej do výroby
- výdej zboží ze skladu
- zajišťování kvalitativních a kvantitativních přejímek
- kontrola dodacích listů
- aktualizace údajů o zásobách
PRACOVNÍ POŽADAVKY
- SOU nebo SŠ vzdělání
- zručnost, přesnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita a iniciativa
- fyzická zdatnost
- základy na PC (excel, outlook)
- praxi na VZV (propadlý průkaz není překážkou)
Zaměstnanecké výhody: příplatky za docházku, dlouhodobá pracovní příležitost v dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost dalšího vzdělávání, věrnostní odměna
HLÁSIT SE: Černá Veronika, e-mail: - své životopisy zasílejte na mail. Do předmětu prosím uvádějte název pozice SKLADNÍK, osobně pouze středa od 9:00 do 11.00hod. (v jiný termín nebude uchazeč přijat)

Informace o společnosti T-FLEXIBLE s.r.o.

T-FLEXIBLE s.r.o.
Nádražní 557
Litvínov
43601
IČO: 27276741
aktualizováno před více než rokem