Skladník/-ice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Hůry

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/-ice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost HELLUX ELEKTRA s.r.o.

Místo pracoviště Hůry 90, Hůry
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/-ice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Hůry 90, Hůry)

Náplň práce: manipulace s materiálem- naskladňování, vyskladňování, materiálová příprava zakázek do výroby, organizace práce ve skladu, organizace skladových zásob.
Elektrosortiment, plechové a hliníkové díly- výroba veřejného osvětlení.
Požadujeme: elektrovzdělání, znalost technických výkresů, obsluha VZV - to vše jen výhodou (není podmínkou).
Nástupní mzda: 22 000 Kč + 2 000 Kč
Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod.
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravné, příspěvek na dopravu
Nástup: ihned.
Kontakt: pouze písemně-

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jízdní výhody

Informace o společnosti HELLUX ELEKTRA s.r.o.

HELLUX ELEKTRA s.r.o.
Hůry 90
Hůry
37371
IČO: 47217511
www.hellux.cz
aktualizováno před více než rokem