Skladník/ice zásobovač oddělení montáží - úředníci ve skladech, Most

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Skladník/ice zásobovač oddělení montáží - úředníci ve skladech

Společnost Ros Czech s.r.o.

Místo pracoviště V Luhu 3338, Most
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ice zásobovač oddělení montáží - úředníci ve skladech (V Luhu 3338, Most)

SKLADNÍK/ICE ZÁSOBOVAČ ODDĚLENÍ MONTÁŽÍ
NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluha VZV, zajištění materiálového a obalového toku ze skladu až na výrobní linky, příjem materiálu (kontrola, zaskladnění, administrativa), vyhledávání volných pozic a zaskladňování zboží, vedení a udržování skladové evidence, provádění inventur

Požadavky:
- min. výuční list, výhodou zkušenosti na obdobné pozici, platný průkaz VZV, pečlivost, spolehlivost a samostatnost, ochota pracovat ve třísměnném provoze, znalost práce na PC

Zaměstnanecké výhody: roční bonus, bonus za audit, měsíční odměny, stravenky v hodnotě 120, Kč, příspěvek za doporučení ve výši 5000,- Kč, dovolená ve výši 25 dní a dalších 5 dní bonusové dovolené navíc, volnočasové poukázky, firemní akce
HLÁSIT SE: Čadek Martin, tel.: 476 014 003, e-mail: osobně pouze po předchozí telefonické domluvě

Informace o společnosti Ros Czech s.r.o.

Ros Czech s.r.o.
V Luhu 3338
Most

IČO: 27405541
aktualizováno před více než rokem