Skladník - manipulační dělníci ve výrobě, Horušice

Výroba a provoz / Skladník - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost Primo group s.r.o.

Místo pracoviště Horušice 104, Horušice
Minimální vzdělání Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Výše ohodnocení 27 000 - 29 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - manipulační dělníci ve výrobě (Horušice 104, Horušice)

Pro naši výrobní společnost hledáme posilu na pozici skladník s oprávněním pro VZV.

Pracovní náplň:

- manipulace se zbožím (příjem, uložení a expedice zboží)
- práce ve skladových a výrobních prostorech
- příprava komponent pro výrobu
- obsluha ručního a elektrického paletového vozíku

Požadujeme:

- manuální zručnost
- aktivní přístup k práci
- spolehlivost, zodpovědnost
- oprávnění pro užití VZV vč. praxe v řízení VZV podmínkou
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- příspěvek na stravování, masáže
- příspěvek na pracovní oděv
- zaměstnanecké slevy na firemní výrobky
- možnost stabilního zaměstnání na dobu neurčitou
- pracovní doba: pondělí – pátek 6:00 - 14:30, volné víkendy

Nástup možný ihned, popř. dle dohody.

Platové podmínky sdělíme při osobním pohovoru.

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na email:

Informace o společnosti Primo group s.r.o.

Primo group s.r.o.
Horušice 104
Horušice
28573
IČO: 25113593
www.primogroup.cz
aktualizováno před 8 měsíci