Skladník - manipulant - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Písek

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník - manipulant - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost A V S - KOVO s.r.o.

Místo pracoviště Samoty 2124, Písek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - manipulant - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Samoty 2124, Písek)

Náplň práce: řízení vysokozdvižného vozíku, manipulace s hutním materiálem a vyrobenými díly, obsluha třískového hospodářství, vážení dílů na digitální váze + evidence do PC - SAP
Požadujeme: střední odborné vzdělání - vyučen, praxe v řízení VZV nutná, základy práce na PC, dobrá fyzická zdatnost
Možnost zaučení.
Pracovní doba: 7:00 - 15:00 hod.
Nástup dle dohody
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penz. připojištění, příspěvek na dopravu
Kontakt pro zaslání životopisu: D. Čipera,

Informace o společnosti A V S - KOVO s.r.o.

A V S - KOVO s.r.o.
Samoty 2124
Písek
39701
IČO: 26027674
www.avskovo.cz
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Písek v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Písek v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz