Skladník - manipulant - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Kroměříž

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník - manipulant - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost MAGNETON a.s.

Místo pracoviště Hulínská 1799, Kroměříž
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - manipulant - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Hulínská 1799, Kroměříž)

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: manipulační práce ve skladu, balení a označování finálních produktů, příprava tuzemských i zahraničních expedic, evidence a kontrola skladových zásob, řízení VZV
- Požadavky: základní znalost práce na PC, platný řidičský průkaz skupiny B, nadšení a chuť do práce, samostatnost a organizační schopnosti, ochota učit se novým dovednostem, spolehlivost, výhodou je zkušenost s řízením VZV Retrak
- Společnost nabízí: HM až 27 000 Kč, 13. plat dle hospodářského výsledku firmy, jednosměnný provoz, zaškolení a získání oprávnění pro VZV, Příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), možnost bezplatného využití rekreačního areálu Haná
- Osobní kontakt je možný v době Po-Pá 8:00-14:00 hod.. Bližší info osobně (profesní životopis s sebou): Petra Čecháčková, personální referent, Tel.: 573 592 578, Mobil: 777 739 512, e-mail:

Informace o společnosti MAGNETON a.s.

MAGNETON a.s.
Hulínská 1799
Kroměříž
76701
IČO: 27824047
www.magneton.cz
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Kroměříž v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz