Skladník-manipulant - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Stráž nad Nisou

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník-manipulant - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o.

Místo pracoviště Svárovská 700, Stráž nad Nisou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník-manipulant - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Svárovská 700, Stráž nad Nisou)

Vaším úkolem bude:
- Fyzické zaskladnění a vyskladnění zakázek
- Různorodá práce dle zařazení, zásobování výrobních linek materiálem, odvoz finálních výrobků
- Vyskladnění zakázek a zaskladnění materiálu v systému SAP (práce se čtečkou)
- Práce s manipulační technikou (VZV, retrak, vláček)
Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Liberec-Sever, Svárovská 700, 463 03 Stráž nad Nisou.
Za Vaši práci Vám nabízíme:
- Odměna za doporučení nového kolegy nebo kolegyně
- Odpovídající mzdové ohodnocení, zajímavé bonusy a příplatky
- Práci v příjemném kolektivu
- 5 týdnů dovolené
- Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
- Dotované stravování
- Příspěvek na dojíždění
- Multisport karta
- Pojištění odpovědnosti
- Výhodný tarif od T-mobile
- Firemní akce a mnoho dalšího!
Požadujeme od Vás:
- Ochotu učit se nové věci, spolehlivost
- Schopnost pracovat v týmu
- Flexibilita (práce na 3 směny nebo v nepřetržitém režimu), pečlivost
- Fyzická zdatnost
Praxe s manipulační technikou nebo se čtečkami a scannery výhodou.
Kontaktovat emailem nebo telefonicky Po-Pá v době od 9:00 do 15:00.

Informace o společnosti KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o.

KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o.
Svárovská 700
Stráž nad Nisou
46303
IČO: 47311096
aktualizováno před 7 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Liberec v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz