Skladník - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci, Ráječko

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Společnost Tyco Fire & Security Czech Rebublic s.r.o.

Místo pracoviště Osvobození 363, Ráječko
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 400 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci (Osvobození 363, Ráječko)

Vaším úkolem bude: Příjem, skladování, evidence a výdej materiálu.
Co očekáváme od Vás: ochotu pracovat v 12-ti hodinovém směnném režimu (denní, noční), dobrý zdravotní stav bez dalších zdravotních omezení. Práce vhodná pro absolventy/ky.
Nabízíme: 13., 14. plat, příspěvek na závodní stravování, zákonné příplatky za přesčasové hodiny a zvýhodněné příplatky za noční směny.
Pracovní doba 37,5 hod týdně.
UCHAZEČI O PRÁCI SE MOHOU DOSTAVIT VE VŠEDNÍ DNY MEZI 8.00 - 15.00 hod na recepci pracoviště v Ráječku, Osvobození 363. JE NUTNÉ VZÍT S SEBOU ŽIVOTOPIS A SCHŮZKU SI PŘEDEM DOMLUVIT.

Informace o společnosti Tyco Fire & Security Czech Rebublic s.r.o.

Tyco Fire & Security Czech Rebublic s.r.o.
Osvobození 363
Ráječko
67902
IČO: 61055077
aktualizováno před 4 měsíci