Skladník - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci, České Velenice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Společnost DHL Freight CZ s.r.o.

Místo pracoviště České Velenice 602, České Velenice
Minimální vzdělání Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Výše ohodnocení 23 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci (České Velenice 602, České Velenice)

KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM
PP po 1 roce lze prodloužit;
Náplň práce: vykládka a nakládka vozidel, obsluha VZV
Požadujeme: praxe s VZV (vysokozdvižný vozík), částečná znalost ČJ, základ na PC
Nabízíme: náborový příspěvek 15 000 Kč, stravné 90 Kč/den; 25 dní dovolené; 3 sick days, kafeteria; příspěvek na penzijní/životní pojištění apod.

Informace o společnosti DHL Freight CZ s.r.o.

DHL Freight CZ s.r.o.
České Velenice 602
České Velenice
37810
IČO: 8566330
aktualizováno před 4 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Jindřichův Hradec v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz