Skladník odbytu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Kaňovice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník odbytu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost ROKOSPOL a.s.

Místo pracoviště Kaňovice 101, Kaňovice
Minimální vzdělání Nižší střední
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník odbytu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Kaňovice 101, Kaňovice)

Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: Kaňovice

Náplň práce:
Ukládání, kontrola a skladování zboží, expedice zboží, vedení předepsané evidence a provádění inventur, práce s vysokozdvižným vozíkem

Požadujeme:
Řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, flexibilitu, manuální zručnost, ochotu pracovat, vše potřebné zaučíme.

Co můžete očekávat:
- rodinná atmosféra, zázemí stabilní společnosti, práce v příjemném a moderním
prostředí
- hlavní pracovní poměr + 25 dní dovolené - smlouva na 12 měsíců s následným
prodloužením
- firemní benefity (příspěvek na životní připojištění, závodní stravování, zaměstnanecké slevy na výrobky,..)
- další vzdělávání
- motivační mzdové ohodnocení – prémie, mzda vždy a včas
- kvalitní pracovní ošacení a obuv
- výkonnostní prémie a bonusy od 3. měsíce

Informace o společnosti ROKOSPOL a.s.

ROKOSPOL a.s.
Kaňovice 101
Kaňovice
76341
IČO: 25521446
aktualizováno před 2 měsíci