Skladník - operátor skladu s vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Ústí nad Labem

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník - operátor skladu s vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost VFI Oils for Life CZ s.r.o.

Místo pracoviště Žukovova 1658, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - operátor skladu s vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Žukovova 1658, Ústí nad Labem)

Požadujeme: zkušenost s řízením VZV, znalost práce na PC,
Náplň práce: příjem, naskladňování a expedice zboží a materiálu, zásobování výrobní linky materiály a odvoz hotových výrobků, zkušenost s prací ve skladu a se skenerem čárových kódů výhodou, vytváření průvodní dokumentace při expedici.
Nabízíme: dotované stravování, týden dovolené navíc, motivační bonusový systém.
Kontakt:životopis zasílat na e-mail.

Informace o společnosti VFI Oils for Life CZ s.r.o.

VFI Oils for Life CZ s.r.o.
Žukovova 1658
Ústí nad Labem

IČO: 14176840
aktualizováno před asi 2 roky