Skladník/přípravář zboží/prodejce - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci, Kájov

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Skladník/přípravář zboží/prodejce - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Společnost Pila Pasák a. s.

Místo pracoviště Kájov 192, Kájov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 29 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/přípravář zboží/prodejce - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci (Kájov 192, Kájov)

Hlavní náplň práce

Vychystávání a kompletace zakázek, prodej stavebního a truhlářského řeziva včetně příslušenství. Každodenní komunikace se stálými i novými zákazníky. Příjem a uložení zboží ve skladu. Vystavování dokladů (prodejky, faktury, dodací listy, atd.). Dle potřeby rozvoz zboží koncovým zákazníkům.

Požadujeme

praxi na VZV, řidičský průkaz na VZV výhodou
základní znalost práce na PC (uživatelská znalost MS Office výhodou)
řidičský průkaz sk. BE, řidičský průkaz sk. C výhodou
základní znalost práce na PC
zkušenost se stavebními dřevomateriály vítána
spolehlivost a pracovitost
dobrou fyzickou zdatnost
dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
- jednosměnný provoz s volnými víkendy
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- neomezený mobilní tarif

Kontakt telefonicky nebo emailem.

Požadavky

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Pila Pasák a. s.

Pila Pasák a. s.
Kájov 192
Kájov
38221
IČO: 25186264
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Skladník/přípravář zboží/prodejce - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Kájov 192 192
Kájov