*skladník/ice, řidič/ka vzv, administrativa - úředníci ve skladech, Velké Meziříčí

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / *skladník/ice, řidič/ka vzv, administrativa - úředníci ve skladech

Společnost OC logistics s.r.o.

Místo pracoviště Karlov 1119, Velké Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *skladník/ice, řidič/ka vzv, administrativa - úředníci ve skladech (Karlov 1119, Velké Meziříčí)

Co vás čeká:
o Překládka a vykládka kamionů
o Práce s VZV a paletovým vozíkem
o Péče o sklad (paletové hospodářství)
o Administrativa spojená s prací ve skladu
o Komunikace s dopravci
o Kontrola dokladů a kompletace
o Práce s PC
Požadujeme:
o SOŠ nebo SOU (selský rozum)
o Spolehlivost
o Férové a slušné jednání
o Pracovitost, vytrvalost a odhodlání
o Manuální zručnost
o Řidičské oprávnění skupiny B
Nabízíme:
o Práci ve stabilní společnosti a fajn kolektivu
o Možnosti kariérního růstu
o Neomezený tel. tarif
o Smlouva na dobu neurčitou
o Firemní automobil i pro osobní účely
První kontakt emailem, telefonicky nebo osobně.

Informace o společnosti OC logistics s.r.o.

OC logistics s.r.o.
Karlov 1119
Velké Meziříčí
59401
IČO: 1402943
aktualizováno před 7 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Žďár nad Sázavou v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa

Všechny pracovní inzeráty v okrese Žďár nad Sázavou v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa