Skladník - řidič vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Plzeň

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník - řidič vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Marauder s.r.o.

Místo pracoviště Železniční 119, Plzeň
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 29 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - řidič vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Železniční 119, Plzeň)

Pro firmu Marauder s.r.o. hledáme pracovníka na pozici řidič VZV/skladník:
Skladník - řidič VZV
Vaše náplň práce:
> nakládka, vykládka kamionů - denní práce s vysokozdvižným vozíkem
> příprava zboží dle objednávkových listů
> optimální využívání skladových prostor - přeskladňování materiálu
> spolupráce při provádění inventur
Požadujeme:
> zkušenost s řízením manipulační techniky - PODMÍNKOU
> platný průkaz na vysokozdvižný vozík
> odborné vyučení bez maturity
> spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
> čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
> příspěvek na stravování
> zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv
> po zapracování 5 týdnů dovolené a smlouva na dobu neurčitou
> příspěvek na životní nebo důchodové pojištění 700,-
> práce 4 dny v týdny, pouze denní
> nástupní hrubá mzda 29.000,- Kč

Informace o společnosti Marauder s.r.o.

Marauder s.r.o.
Železniční 119
Plzeň
32600
IČO: 29164923
aktualizováno před 10 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Plzeň-město v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz