Skladník/skladnice centrálního skladu, pardubice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Pardubice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/skladnice centrálního skladu, pardubice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Multi-VAC spol. s r.o.

Místo pracoviště Pardubice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 22 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/skladnice centrálního skladu, pardubice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Pardubice)

Nástup možný IHNED.
Co bude Vaše náplň práce?
- fyzický příjem a výdej zboží do/ze skladu dle dodacích listů
- kontrola přijímaného a vydávaného zboží
- písemný záznam o zjištěných vadách dodávky
- optimální balení zboží do manipulačních jednotek
- manipulace se zbožím na/z přepravních prostředků v souladu s provozně manipulačním řádem společnosti
- manipulace a ukládání zboží a obalových materiálů v souladu s provozně manipulačním řádem společnosti
- účast při provádění inventur skladových zásob
Co od Vás požadujeme?
- SO/vyučen - technický směr
- schopnost samostatně a systematicky pracovat
- výpis z trestního rejstříku
- znalost zásad BOZP a PO při manipulaci a skladování výhodou
- znalost zásad skladového hospodaření výhodou
- časovou flexibilitu
- dobrý zdravotní stav
Co Vám nabízíme?
- práci na HPP - fixní pracovní doba - jednosměnný provoz
- pracovní dobu od pondělí do pátku - volné víkendy
- po zapracování smlouvu na dobu neurčitou
- stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující české společnosti se zahraniční účastí působící téměř 30 let na trhu
- technické a obchodní zaškolení
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy, zdravotní volno, penzijní pojištění, levné tarify od Vodafone, firemní akce)
- týmovou i samostatnou práci v příjemném prostředí firmy
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá, 08:00 - 15:00).

Informace o společnosti Multi-VAC spol. s r.o.

Multi-VAC spol. s r.o.

Pardubice

IČO: 45534900
aktualizováno před více než 2 roky