Skladník/skladnice - divize mrapo - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Staré Ždánice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/skladnice - divize mrapo - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost EXVER FOOD, s.r.o.

Místo pracoviště Lihovar 173, Staré Ždánice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 000 - 29 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/skladnice - divize mrapo - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Lihovar 173, Staré Ždánice)

Divize MRAPO.
Náplň práce :
- příjem a vyskladnění zboží chlazeného a mraženého
- kompletace dle dodacího listu
- manipulace se zbožím - nakládka a vykládka zboží
Požadujeme:
- aktivní a odpovědný přístup k práci
- komunikativnost, spolehlivost,
Nabízíme:
- fixní plat
- práci na HPP, volné víkendy ( Pracovní doba PO - PÁ, 7:00 - 15:30 )
- služební telefon
- zázemí stabilní a úspěšné společnosti
- přátelský kolektiv
Zaměstnanecké výhody: Mobilní telefon
První kontakt telefonicky (Po-Pá, 09:00 - 12:00).

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti EXVER FOOD, s.r.o.

EXVER FOOD, s.r.o.
Lihovar 173
Staré Ždánice
53344
IČO: 25276352
aktualizováno před téměř 3 roky