Skladník/skladnice - manipulant/manipulantka - pomocní skladníci, Vrchlabí

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/skladnice - manipulant/manipulantka - pomocní skladníci

Společnost ARGO-HYTOS s.r.o.

Místo pracoviště Dělnická 1306, Vrchlabí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/skladnice - manipulant/manipulantka - pomocní skladníci (Dělnická 1306, Vrchlabí)

SKLADNÍK - SKLADNICE
Vzdělání: ukončené středoškolské vzdělání (min. výuční list)
Náplň práce:
Vaší hlavní činností bude:
- manipulace s materiálem mezi pracovišti
- manipulace s prázdnými obaly
- úklid a správa prostoru, který je určen ke skladování obalů
- pomocné manipulační práce v rámci celé firmy
Požadavky: řízení VZV výhodou, znalost MS Office, znalost SAP výhodou, dobrý zdravotní stav a fyzická kondice, časová flexibilita, spolehlivost
Nabízíme: práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, vybavení pracovišť na vysoké technické úrovni, práci v příjemném pracovním prostředí, možnost profesního růstu, zaměstnanecké benefity:
- 25 dní dovolené
- Sick Day
- odměny před dovolenou a Vánocemi
- dotované stravování v závodní jídelně od 35 Kč / e-stravenka
- dotovaný sortiment v nápojových a jídelních automatech
- příspěvek na penzijní připojištění až 1 000 Kč/měsíc
- Cafeterie Benefity ARGO-HYTOS 12 000 Kč/rok
- výhodné mobilní tarify až 10 čísel pro jednoho zaměstnance
- záloha na mzdu kdykoliv jednoduše on-line
- věrnostní příspěvky
- firemní akce
- dny zdraví
- vzdělávací kurzy a školení
Nástup: ihned

V případě zájmu prosím zasílejte životopisy na e-mail:
Mzda dle platných mzdových předpisů (od 24.500 Kč + příplatky za směnnost).

Informace o společnosti ARGO-HYTOS s.r.o.

ARGO-HYTOS s.r.o.
Dělnická 1306
Vrchlabí
54301
IČO: 47452498
aktualizováno před 8 měsíci