Skladník/skladnice - místo výkonu práce hořice - řidiči vysokozdvižných vozíků, Hořice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/skladnice - místo výkonu práce hořice - řidiči vysokozdvižných vozíků

Společnost SPEDITRANS CZ, a.s.

Místo pracoviště Havlíčkova 648, Hořice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/skladnice - místo výkonu práce hořice - řidiči vysokozdvižných vozíků (Havlíčkova 648, Hořice)

Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici skladového manipulanta/řidiče VZV do našeho skladu v Hořicích v Podkrkonoší. Provozní doba skladu je od 6:00 hod do 18:00 hod (pracovní fond je 168 odpracovaných hodin/měsíc).
Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou, datum nástupu dohodou, místo výkonu práce v Hořicích, výši mzdy 27.000,- Kč (dle dohody a Vašich zkušeností).
Pracovní náplň: skladová manipulace, řízení VZV, vedení evidence a kontrola kvality a množství dle dodacích listů, dle potřeby zavážení zákazníka (pouze v okolí Hořic).
Očekáváme: pozitivní přístup, týmovost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, nutný ŘP skupiny B. Výhodou bude ŘP skupiny C, E i průkaz VZV, ale nic z toho není nutností.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail: případně se ozvěte na tel. 602 664 214 (p.Macák).
Těšíme se na Vás v našem týmu!

Informace o společnosti SPEDITRANS CZ, a.s.

SPEDITRANS CZ, a.s.
Havlíčkova 648
Hořice
50801
IČO: 8786232
aktualizováno před 8 měsíci