*skladník/skladnice - pomocní pracovníci obchodního provozu, Žďár nad Sázavou

Obchod a cestovní ruch / *skladník/skladnice - pomocní pracovníci obchodního provozu

Společnost R-PASS s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Vejmluvova 377, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *skladník/skladnice - pomocní pracovníci obchodního provozu (Vejmluvova 377, Žďár nad Sázavou)

Náplň práce:
Skladová evidence
Manipulace s elektronikou a bateriemi do 50kg
Příjem, administrativa a třídění balíků
Expedice zásilek
Technická podpora pro zákazníky
Požadavky:
Smysl pro organizaci, řád a pořádek
Fyzická zdatnost, proaktivní přístup
Dobrou náladu a příjemné vystupování
Ochota aktivně pracovat a učit se
Komunikace s kolegy
Nabízíme:
Pracovní poměr možný na HPP, brigádu, částečný úvazek i ŽL
Zázemí české dynamicky rostoucí firmy
Digitalizované procesy napříč firmou, efektivní systémy
Zkušené kolegy, kteří rádi poradí i pomohou
Možnosti karierního růstu v rámci společnosti
Nabízíme:
Příspěvek na oběd, osobní ohodnocení, mobilní telefon, zaměstnanecké slevy.
První kontakt emailem - zaslání CV. Doporučeným uchazečům ÚP bude sdělen výsledek neprodleně po prvním kole výběrového řízení.

Informace o společnosti R-PASS s.r.o.

R-PASS s.r.o.
Vejmluvova 377
Žďár nad Sázavou
59102
IČO: 5251150
aktualizováno před více než 2 roky