Skladník / skladnice - řidiči vysokozdvižných vozíků, Náchod

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník / skladnice - řidiči vysokozdvižných vozíků

Společnost Ametek elektromotory, s.r.o.

Místo pracoviště Běloveská 318, Náchod
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník / skladnice - řidiči vysokozdvižných vozíků (Běloveská 318, Náchod)

Pracovní poměr na dobu neurčitou, třísměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a pro absolventy/absolventky.

Pracovní náplň: manipulace se skladovými zásobami, příjem materiálu, příprava materiálu pro výrobu, nakládka kamionů.

Požadavky: vzdělání SŠ/SOU, platné oprávnění na VZV, spolehlivost, týmový hráč.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, nadstandardní příspěvek na stravování, zvýhodněné telefonní tarify pro celou rodinu.

Kontakt - paní Dubovská Alena, tel.: 778 002 270 (od 08:00 hod. do 15:30 hod.), e-mail: (pro zaslání životopisu).

Informace o společnosti Ametek elektromotory, s.r.o.

Ametek elektromotory, s.r.o.
Běloveská 318
Náchod
54701
IČO: 25072129
aktualizováno před asi rokem

Další pracovní nabídky v okrese Náchod v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz