Skladník/skladnice - řidiči vysokozdvižných vozíků, Prostějov

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Skladník/skladnice - řidiči vysokozdvižných vozíků

Společnost KP - KOPRO s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 3143, Prostějov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 15 000 - 20 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/skladnice - řidiči vysokozdvižných vozíků (Průmyslová 3143, Prostějov)

Kontaktní osoba Eva Hrubanová, DiS, tel. 731152542, e-mail:
Pracovní doba: Po-Pá, volné víkendy a svátky

Náplň práce: práce v externím skladu, odvoz zboží z jednoho skladu do druhého, zaskladnění zboží, vychystání zboží k expedici, nakládka a vykládka zboží,
Požadujeme: nutnost zaučení na VZV, ŘP sk. B, základy práce s PC
Nabízíme: možnost pružné pracovní doby na poloviční úvazek

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti KP - KOPRO s.r.o.

KP - KOPRO s.r.o.
Průmyslová 3143
Prostějov
79601
IČO: 25590120
aktualizováno před 12 dny

Odpověď na pracovní pozici Skladník/skladnice - řidiči vysokozdvižných vozíků