Skladník / skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Meziměstí

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník / skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost PROMA REHA, s.r.o.

Místo pracoviště Tovární 84, Meziměstí
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 20 000 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník / skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Tovární 84, Meziměstí)

"SKLADNÍK/SKLADNICE" - pro společnost PROMA REHA, s.r.o., pro výrobní závod v Meziměstí.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, jednosměnný provoz.

Náplň práce: fyzický příjem zboží na sklad/výdej do výroby, vychystání a kompletace zakázek, množstevní kontrola zakázek určených k výrobě.

Požadavky: SŠ vyučení, zdravotní způsobilost, platné oprávnění - obsluha motorových vozíků (výhodou).

Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na stravování, firemní akce.

Kontaktní osoba: Prokopová Iveta, tel.: 775 776 094, e-mail.: (pro zaslání životopisu).

Informace o společnosti PROMA REHA, s.r.o.

PROMA REHA, s.r.o.
Tovární 84
Meziměstí
54981
IČO: 63219107
www.promareha.cz
aktualizováno před více než 2 roky