Skladník, skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Loket

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník, skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost STEJKR, spol. s r.o.

Místo pracoviště Loket 54, Loket
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 20 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník, skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Loket 54, Loket)

Pracoviště: Loket, Čerčany
Požadujeme: ŘP sk. B, bydliště do 20ti km od Lokte, bezúhonnost, zodpovědnost a smysl pro pořádek, chuť pracovat.
Náplň práce: příjem a výdej zboží (kancelářské potřeby, drogerie), obsluha paletového vozíku
Nabízíme: Stravenky, příspěvky na dopravu, zajímavý plat+prémie, slevy na firemní zboží, přátelský kolektiv
První kontakt: e-mailem

Informace o společnosti STEJKR, spol. s r.o.

STEJKR, spol. s r.o.
Loket 54
Loket
25765
IČO: 25325124
aktualizováno před více než 2 roky