Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Bruzovice

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost BDSTAV MORAVA s.r.o.

Místo pracoviště Bruzovice 88, Bruzovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Bruzovice 88, Bruzovice)

A11 z:11/9/2023 a:28/3/2024
Náplň práce:
- manipulace se stavebním materiálem a komponenty pro výrobu PVC a AL oken
- obsluha VZV
- zodpovědnost za uložení materiálu, paletizaci a jeho evidenci
- čerpáni PHM
- úklid skladovacích prostor a dodržování pořádku v areálu společnosti
- vydávání nářadí a OOPP zaměstnancům, jejich evidence a kontrola při navrácení
- kontrolní činnost v rámci svěřené agendy
- práce na vnitřním i venkovním skladu - přenášení břemen max. 25 kg váhy.
Požadujeme:
- znalost práce s PC - základní práce s emailovu schránkou, Word, Excel
- průkaz řidiče VZV vozíku - popřípadě praxi v řízení a ochota doplnit si školení pro obdržení průkazu řidiče VZV.
- zodpovědnost, pečlivost, preciznost, chuť učit se nové věci.
Nabízíme:
- prémie, stravování, mobilní telefon.
Životopisy zasílejte pouze na e-mail s označením "skladník"- vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti BDSTAV MORAVA s.r.o.

BDSTAV MORAVA s.r.o.
Bruzovice 88
Bruzovice
73936
IČO: 26807947
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků