Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Olomouc

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost BM ČESKO s.r.o.

Místo pracoviště Holická 1136, Olomouc
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 875 - 61 875 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Holická 1136, Olomouc)

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici skladník/ce.

Pracovní náplň: přijímání, přebírka a kontrola přijatého zboží, vydávání zboží zákazníkům apod.
Požadujeme: výuční list, oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku, zkušenost s prací ve skladu výhodou, fyzickou zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost.
Nabízíme: atraktivní podmínky, garantované prémie, velmi nadstandardní mzdové ohodnocení, práci na HPP.

Nástup možný ihned, nebo dohodou.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti BM ČESKO s.r.o.

BM ČESKO s.r.o.
Holická 1136
Olomouc
77900
IČO: 4335813
aktualizováno před 6 měsíci