Skladník / skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Nová Paka

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník / skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost ITADECO s.r.o.

Místo pracoviště L. Mašínové 1397, Nová Paka
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník / skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (L. Mašínové 1397, Nová Paka)

Náplň práce: příprava zboží pro expedici, příjem zboží na sklad a jeho kontrola, rozvoz zboží
Požadavky: základní znalost ovládání PC, schopnost samostatné práce
nabízíme:
o Zázemí společnosti
o Příjemné pracovní prostředí
o Odpovídající ohodnocení
o Stravné
* Nástup od 1.2.2024

Výhody:
možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, stravné, 5 týdnu dovolené

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Informace o společnosti ITADECO s.r.o.

ITADECO s.r.o.
L. Mašínové 1397
Nová Paka
50901
IČO: 28778219
aktualizováno před 5 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Jičín v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Jičín v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz