Skladník/skladnice - úředníci ve skladech, Kolín

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Skladník/skladnice - úředníci ve skladech

Společnost SPEL Manufacturing s.r.o.

Místo pracoviště Třídvorská 1371, Kolín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 000 - 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/skladnice - úředníci ve skladech (Třídvorská 1371, Kolín)

První kontakt:
Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.: 321 579 051, Po - Pá 9 - 14 hod,
osobně: Po - Pá 09 - 14 hod.

První smlouva na 1 rok, s předpokladem na dobu neurčitou.

Pracovní doba:
5:45 - 14:15 hod.

Náplň práce:
Zajišťování příjmu dodávek zboží od jednotlivých dodavatelů
Kontrola a převzetí materiálu v oblasti elektrotechnického průmyslu
Kontrola a evidence potřebných dokumentů, evidence při příjmu a výdeji zboží.

Požadujeme:
SOU vzdělání (technický směr výhodou)
Pracovní zkušenosti z obdobné pozice výhodou, ne podmínkou
Pečlivost, pracovitost a spolehlivost.

Nabízíme:
Samostatnou pracovní pozici v menším pracovním kolektivu
Stabilní a stálou pracovní pozici ve společnosti s dlouholetou tradicí
Podporu při zaučování a možnost pravidelného školení
Nástup možný ihned a nebo dle dohody.

Informace o společnosti SPEL Manufacturing s.r.o.

SPEL Manufacturing s.r.o.
Třídvorská 1371
Kolín
28002
IČO: 4638590
aktualizováno před asi 3 roky