Skladník/skladnice (vyhrazeno pro ozp) - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Nošovice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/skladnice (vyhrazeno pro ozp) - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost KROK CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Nošovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 12 500 - 14 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/skladnice (vyhrazeno pro ozp) - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Nošovice)

z:15/11/2023 (vyhrazeno pro OZP) a:13/12/2023
Přijmeme skladníka/skladnici pro výdej ochranných pracovních oděvů a doplňování výdejních automatů na rukavice ve firmě Hyundai na kratší pracovní úvazek.
Pracovní náplň:
- přejímání ochranných pracovních pomůcek
- výdej ochranných pracovních oděvů ze skladu
- obsluha výdejního automatu a jeho běžná údržba
- manipulační práce (doplňování, balení, třídění zboží)
- vedení příslušné dokumentace
Požadujeme:
- samostatnost a spolehlivost
- předložení výpisu z RT
- pečlivost a smysl pro pořádek
- uživatelská znalost MS Office.
Nabízíme:
- kratší pracovní úvazek (24 hodin/týdně) ve stabilní společnosti s možností prodloužení smlouvy
- jednoduchou ale zajímavou práci
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál, systém odměn a benefitů.
Pokud Vás pozice zaujala, zašlete životopis do 15.12.2023 na personální oddělení na Do předmětu zprávy napište Hyundai Nošovice. Pro bližší informace volejte 581 698 365.

Informace o společnosti KROK CZ, s.r.o.

KROK CZ, s.r.o.

Nošovice

IČO: 47984601
aktualizováno před 5 měsíci