Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Sluštice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost TOPSTONE s.r.o.

Místo pracoviště Sluštice 95, Sluštice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 20 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Sluštice 95, Sluštice)

Upřesňující údaje:
Náplň práce:
o manipulační práce ve skladu, vychystávání zakázek, výdej zboží,
o obsluha vozíků,
o práce s těžkými břemeny nad 25 kg.

Uchazečům nabízíme:
o vstupní zaškolení, firemní benefity. Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Požadujeme:
o ŘP sk. B, oprávnění k obsluze VZV, loajalitu, zodpovědnost a časovou flexibilitu.

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na stravování, zdravotní volno, firemní benefity
- náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč

Informace o společnosti TOPSTONE s.r.o.

TOPSTONE s.r.o.
Sluštice 95
Sluštice
25084
IČO: 27782239
aktualizováno před více než 2 roky