Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Plzeň

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Doosan Škoda Power s.r.o.

Místo pracoviště Tylova 1, Plzeň
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Tylova 1, Plzeň)

Kontakt: Kešnerová Andrea, tel.: 378 185 436, e-mail:

Požadavky:
Požadujeme: vyučen nebo SŠ technického zaměření, zkušenost s obsluhou jeřábové dopravy min. 1 rok podmínkou, průkaz řidiče VZV, jeřábnický a vazačský průkaz (možnost obnovy průkazů na místě výkonu práce), znalost práce na PC, základní znalost AJ nebo jiného cizího jazyka pro komunikaci s řidiči, svědomitost, smysl pro týmovou spolupráci, manuální zručnost, fyzickou zdatnost
Náplň práce: příjem, vizuální, kvantitativní kontrola a určení vhodného skladovacího místa pro nově dodaný materiál, výdej materiálu ze skladu na příslušná výrobní střediska, hlavní náplň práce zahrnuje obsluhu jeřábu a vysokozdvižného vozíku, okrajově práce v interním informačním systému ORACLE, provádění roční inventury
odpovědnost za svěřenou část skladu; jedná se o práci v jednosměnném provozu na venkovním nekrytém skladu

Zaměstnanecké výhody:
nadstandardní příplatky za směnný provoz; 5 týdnů dovolené; měsíční příspěvek na penzijní připojištění; měsíční příspěvek na sport, kulturu, volný čas; příspěvek na závodní stravování

Informace o společnosti Doosan Škoda Power s.r.o.

Doosan Škoda Power s.r.o.
Tylova 1
Plzeň
30100
IČO: 49193864
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Plzeň-město v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz