Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Radošovice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost BISO - Keibel s.r.o.

Místo pracoviště Radošovice 147, Radošovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Radošovice 147, Radošovice)

Požadujeme:
- ÚSO střední odborné
- praxe v oboru výhodou
- základní znalost hutního materiálu
- průkaz řidiče VZV a zkušenost s řízením VZV podmínkou
- jeřábnické a vazačské zkoušky
- odpovědnost, pečlivost, flexibilita
Náplň práce:
- vyskladňování a příprava hutního materiálu do výroby
- manipulace s hutním materiálem
- operativní úkoly dle pokynů nadřízeného
- manipulace pomocí mechanizačních prostředků + jejich běžná údržba
Nabízíme:
- HPP na dobu určitou - 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
- ranní směnu
- firemní benefity
KONTAKT: Horejšová Lucie, tel.: 603274006, e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jízdní výhody
  • Jiné výhody

Informace o společnosti BISO - Keibel s.r.o.

BISO - Keibel s.r.o.
Radošovice 147
Radošovice
38601
IČO: 42384028
aktualizováno před téměř 2 roky