Skladník/ice-řidič/ka vzv (týn nad vltavou) - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Týn nad Vltavou

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/ice-řidič/ka vzv (týn nad vltavou) - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost RICHMONT - CZ a.s.

Místo pracoviště Kolodějská 507, Týn nad Vltavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ice-řidič/ka vzv (týn nad vltavou) - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Kolodějská 507, Týn nad Vltavou)

Náplň práce:
- Zodpovědnost za naskladňování a vyskladňování materiálu a jeho efektivní uspořádání ve skladu
- Obsluha VZV a zdvihacího zařízení
- Vykládání a nakládání kamionů
Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici velkou výhodou
- zkušenost s obsluhou jeřábu a VZV
- aktivní přístup k práci, smysl pro pořádek
- fyzickou zdatnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv, moderní vybavení, zaměstnání pouze na ranní směnu.

Informace o společnosti RICHMONT - CZ a.s.

RICHMONT - CZ a.s.
Kolodějská 507
Týn nad Vltavou
37501
IČO: 26045010
www.richmont.cz
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese České Budějovice v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese České Budějovice v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz