Skladník - zámečník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Plzeň

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník - zámečník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost OSONA PLZEŇ a.s.

Místo pracoviště Slovanská alej 1861, Plzeň
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 28 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník - zámečník - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Slovanská alej 1861, Plzeň)

Kontakt: Kašáková Ivana, tel.: 377 482 303; 602 477 111 , e-mail:
Požadujeme:
manuální zručnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, průkaz řidiče VZV výhodou (možnost zaškolení), znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
příjem materiálu na sklad, údržba skladu, výdej materiálu ze skladu, expedice, vykládka kamionu, inventura

Nabízíme:
- velmi dobré finanční ohodnocení
- práce v perspektivním, rozvíjejícím se oboru činnosti
- stravenkový paušál
- odměnu za 100% docházku
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- možnost napracovat si hodiny
- parkování v areálu
- práce v jednosměnném provozu 6,00 - 14,30 hod.
Nástup možný ihned.

Informace o společnosti OSONA PLZEŇ a.s.

OSONA PLZEŇ a.s.
Slovanská alej 1861
Plzeň
32600
IČO: 28040457
aktualizováno před asi měsícem

Další pracovní nabídky v okrese Plzeň-město v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz