Skladový pracovník pro expedice plastových zakázek - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Polná

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladový pracovník pro expedice plastových zakázek - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o.

Místo pracoviště Resslova 1046, Polná
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladový pracovník pro expedice plastových zakázek - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Resslova 1046, Polná)

Pouze ranní směna: 6:00-14:30 hod.

Pracovní náplň:
Příprava, výdej a kompletace okenního a dveřního příslušenství pro realizaci zakázek. Výdej příslušenství se z moderně řízeného skladu provádí pomocí terminálu ( čtečky ), a to z předem vytvořeného příkazu k vyskladnění, kdy následuje přesné nasměrování do regálových míst s příslušenstvím. Chyba je tak minulostí, neboť správnost vyskladnění hlídá právě chytrá čtečka.

Požadavky:
o praxe s VZV vítána, pokud není, zaučíme
o praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:
- zaměstnání na pracovišti moderně řízeného skladu
- kvalitní zaškolení

U NÁS V DAFE POUŽÍVÁME MODERNÍ STROJE PRO MANIPULACI S VÝROBKY. NOVINKOU JE POŘÍZENÍ SLOUPOVÉHO JEŘÁBU SE SAVKOVÝM RÁMEM PRO ZAJIŠTĚNÍ MANIPULACE S NADROZMĚRNÝMI SKLY ČI VÝROBKY. RUČNÍ BALENÍ NAŠICH VÝROBKŮ JE JIŽ TAKÉ MINULOSTÍ, A TO DÍKY AUTOMATICKÉMU BALICÍMU STROJI.

První kontakt: osobně, e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o.

DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o.
Resslova 1046
Polná
58813
IČO: 46345426
aktualizováno před 4 měsíci