Sklář/ka - mistři a příbuzní pracovníci ve sklářství, výrobě keramiky a bižuterie, Holice

Výroba a provoz / Sklář/ka - mistři a příbuzní pracovníci ve sklářství, výrobě keramiky a bižuterie

Společnost SkLo Studio s.r.o.

Místo pracoviště Vrchlického 169, Holice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sklář/ka - mistři a příbuzní pracovníci ve sklářství, výrobě keramiky a bižuterie (Vrchlického 169, Holice)

Nástup možný IHNED nebo dohodou.
SkLO - to je spojení moderního kalifornského designu a staleté tradice českého foukání skla. Navrhujeme a vyrábíme ručně foukané skleněné předměty a osvětlení v našich studiích v kalifornském Healdsburgu a v Hradci Králové. Každý výrobek SkLO je vyroben s hlubokým pochopením pro úžasné vlastnosti skla, jakožto organického materiálu a historickou tradici, kterou ztělesňuje. Více o nás na www.sklo.com
Z důvodu stálého růstu společnosti hledáme do našeho týmu v Holicích u Hradce Králové skláře, případně i někoho, kdo by se v tomto řemesle vyučil. Vyučení a praxe jsou výhodou, ne však nutností.
Náplň práce:
· Sklářská studiová výroba
· Tavení skloviny
· Pomocné práce kolem sklárny
Požadujeme:
· Cit pro detail
· Pečlivost, preciznost, pracovitost, spolehlivost, vytrvalost, aktivní přístup a samostatnost
· Ochotu se neustále učit a rozvíjet
· Týmového hráče se smyslem pro fair play
Nabízíme:
· Práci na plný úvazek
· Možnost zkrácené pracovní doby v pátek
· Skvělý kolektiv
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti SkLo Studio s.r.o.

SkLo Studio s.r.o.
Vrchlického 169
Holice
53401
IČO: 62064509
aktualizováno před 7 měsíci