Školníci - údržbáři - správci objektů, Karviná

Výroba a provoz / Školníci - údržbáři - správci objektů

Společnost Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace

Místo pracoviště Borovského 2315, Karviná
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Školníci - údržbáři - správci objektů (Borovského 2315, Karviná)

Náplň práce: provádění běžných školnických prací, včetně drobných řemeslných prací při opravách a údržbě školy, technického vybavení např. údržbářské práce, zahradnické, sklenářské, zednické, zámečnické a natěračské práce, dozor nad prováděnými prácemi ve škole, které provádí dodavatelské firmy, provádění odpočtu spotřeby elektrické energie, plynu, vody, páry, včetně vedení evidence. Zajišťuje odemykání školy a tříd. Uklízí a udržuje pozemek školy, včetně sekání trávy, odklízení sněhu a zimního posypu.

Požadujeme: minimálně vzdělání s výučním listem. Manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, svědomitost. Osvědčení o zkoušce podle § 14 vyhl. čl 50/1978 Sb., výhodou.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Výše platu odpovídá aktuálním platovým tabulkám pro nepedagogické pracovníky ve školství.

Zájemci ať zašlou svůj životopis a motivační dopis na email

Informace o společnosti Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace

Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace
Borovského 2315
Karviná
73401
IČO: 844985
aktualizováno před více než 2 roky