Školník/údržbář - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor, Brno

Výroba a provoz / Školník/údržbář - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Společnost Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace

Místo pracoviště Horníkova 2170, Brno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 17 000 - 19 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Školník/údržbář - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor (Horníkova 2170, Brno)

pracovní náplň: údržbářské práce v ZŠ a MŠ, udržování pozemků školní zahrady + hřiště
požadujeme: praktickou znalost jednoho z řemesel (zámečník, instalatér, truhlář, zedník, elektrikář apod.)
Mzdové ohodnocení dle tabulek na základě praxe a odbornosti (zařazení do odpovídající platové třídy)
Prosíme o zaslání životopisu na kontaktní email, vyhovující uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

příspěvek FKSP na kulturu,dovolenou a 10,- Kč na zaměstnanecký oběd

Informace o společnosti Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace
Horníkova 2170
Brno
62800
IČO: 48512575
aktualizováno před více než 2 roky