Sládek/sládková - sládci a sladovníci, Česká Třebová

Výroba a provoz / Sládek/sládková - sládci a sladovníci

Společnost ARMAT spol. s r.o.

Místo pracoviště Moravská 207, Česká Třebová
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sládek/sládková - sládci a sladovníci (Moravská 207, Česká Třebová)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
NÁPLŇ PRÁCE: OBSLUHA PIVOVARU, VAŘENÍ PIVA, STÁČENÍ SUDŮ A PET, SANITACE
POŽADUJEME:
- MINIMÁLNĚ STŘEDOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ - VYUČEN
- PRAXE V PIVOVARU - ZNALOST VÝROBNÍHO PROCESU
- SAMOSTATNOST, PEČLIVOST, ZODPOVĚDNOST, DOBRÉ KOMUNIKAČNÍ SCHOPNOSTI A PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ
NABÍZÍME: PRÁCI V ZAVEDENÉM PIVOVARU S TÉMĚR 10-TI LETOU PŮSOBNOSTÍ, STRAVOVÁNÍ, UBYTOVÁNÍ DLE DOHODY A DALŠÍ VÝHODY
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování

Informace o společnosti ARMAT spol. s r.o.

ARMAT spol. s r.o.
Moravská 207
Česká Třebová
56002
IČO: 60917253
aktualizováno před více než 2 roky