Slévárenský dělník - slévači, Třešť

Výroba a provoz / Slévárenský dělník - slévači

Společnost MGG Třešť s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 1444, Třešť
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 31 000 - 36 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Slévárenský dělník - slévači (Nádražní 1444, Třešť)

Jaká je náplň práce?
- obsluha tepelného nebo tryskacího zařízení
- zajišťování výroby odlitků
- manipulace s odlitky.
Jako vhodný kandidát byste měl/a mít:
- fyzickou zdatnost, manuální zručnost
- zkušenosti ze slévárny nebo chuť se učit nové věci
- dobrý zdravotní stav
- vlastnosti týmového hráče
Co Vám u nás nabízíme?
- Mzdu dle zručnosti.
- Možnost přesčasové práce hrazené všemi příplatky dle zákoníku práce a kolektivní smlouvy.
- Odměnu za podíl na hospodářském výsledku společnosti (13. plat).
- Peněžní i nepeněžní odměny za inovační návrhy.
První kontakt osobně po-pá 8:00 -15:00, e-mailem, nebo telefonicky po-pá 7:00 - 15:30.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MGG Třešť s.r.o.

MGG Třešť s.r.o.
Nádražní 1444
Třešť
58901
IČO: 511625
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Slévárenský dělník - slévači

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Nádražní 1444 1444
Třešť
IČO: 511625